Niewielkie, ale szerokoformatowe drukarki Nashuatec

W wyjątkowo kompaktowej obudowie kryje się, według zapewnień dystrybutora, doskonałej jakości drukarka laserowa, kopiarka i kolorowy skaner formatu A0.

Nashuatec MPW5100 drukuje z szybkością 5 stron A0 i 10 stron A1 na minutę. Model MPW7140 odpowiednio z szybkością 7 i 15 stron na minutę. Urządzenia umożliwiają powielanie, drukowanie i skanowanie dokumentów o długości maksymalnie 15 metrów (MPW5100) oraz 30 metrów (MPW7140).

Dostępne są dwa różnie kontrolery drukowania i skanowania. Pierwszy, wewnętrzny, zapewnia odpowiedni stosunek wydajności do ceny i możliwości. Drugi, serwerowy zewnętrzny RATIO, wyposażony jest między innymi w funkcję budowania prac, kontroli nad kolejką wydruków oraz umożliwia bezpośrednią obsługę plików z oprogramowania AutoCAD.

Urządzenia Nashuatec obsługują formaty mieszczące się pomiędzy 182 x 210 mm a 914 x 30 000 mm. Standardowo urządzenia wyposażone są w podajnik mieszczący dwie rolki papieru. Dodatkowo można skorzystać z maksymalnie dwóch kaset na papier cięty, każda o pojemności 250 arkuszy. Jeśli wymagana jest większa pojemność papieru w rolach, można skorzystać z dostępnego dodatkowego podajnika na dwie rolki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w urządzeniu przechowywać do czterech typów papieru w rolkach.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.