Współczynnik MTBF nowych stacji to standardowe 1,5 miliona godzin

Nowa linia szybkich stacji SSD G-Monster V4

Firma PhotoFast wprowadza na rynek linię stacji SSD złożoną z modeli o pojemności 32, 64 i 128 GB, które oferują prędkość odczytu danych równą 270 MB/s.

Firma Photofast wprowadza na rynek już drugą linię stacji SSD, po tym jak pod koniec zeszłego roku dodała do swojej oferty stacje z serii G-Monster V2. Nowa seria o nazwie G-Monster V4 składa się natomiast z modeli o pojemności 32, 64 i 128 GB, posiadających interfejsy SATA 3.0 Gbps i po 64 Megabajty pamięci DRAM firmy Elpida.

Stacje złożone są z układów Single-Level Cell NAND i oferują zadeklarowane prędkości odczytu i zapisu danych odpowiednio równe 270 i 190 MB/s. Interesująca jest jednak wzmianka o prędkości 30 MB/s dla „przypadkowych” operacji zapisu, cokolwiek to znaczy.

Nowe stacje z serii G-Monster V4 objęte będą tylko roczną gwarancją, natomiast najpierw zadebiutują w Japonii, w połowie kwietnia.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.