Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł

Numer Gadu-Gadu 18 dla Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała od GG Network S.A. kolejny numer specjalny GG:18, który posłuży internautom przez następny rok do komunikowania się z fundacją.

Na numer GG:18 mogą pisać wszyscy ci, którzy  będą chcieli skontaktować się z  WOŚP. Fundacja otrzymała również od GG Network tzw. celebrity bot, który umożliwia  zarządzanie dużą ilością otrzymywanych wiadomości.

– GG:18 to kontynuacja naszej współpracy z największym polskim komunikatorem internetowym Gadu-Gadu. Uruchamiamy go jako kolejną możliwość komunikacji z nami. Piszcie, z pewnością wszystkie wiadomości przeczytamy, a na najciekawsze odpowiemy – czytamy na stronie fundacji.

Równocześnie z numerem GG:18 fundacja WOŚP prowadzić będzie blog w portalu społecznościowym Moja Generacja, który już wkrótce zostanie uruchomiony pod adresem: www.mojageneracja.pl/18 GG:18  to  kolejny numer specjalny ofiarowany fundacji WOŚP przez GG Network S.A. Zostanie on wylicytowany w czasie XVIII finału Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2010 roku. Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.