Odtwatrzacz Samsung YP-Q2 mierzy 101 x 49 x 9,9 milimetra

Odtwarzacz multimedialny odtwarzający muzykę przez 50 godzin

Nowy odtwarzacz multimedialny Samsunga jest wyposażony w 2,4-calowy wyświetlacz, 8 lub 16 GB pamięci i potrafi odtwarzać muzykę nawet przez 50 godzin po jednym ładowaniu.

Koreański producent po cichu dodaje do swojej kolekcji odtwarzaczy PMP (Portable Media Player) nowy model o oznaczeniu YP-Q2. Urządzenie wyposażono w 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci, radio FM, przeglądarkę zdjęć, zintegrowany mikrofon, gry oraz dotykowe i podświetlane przyciski nawigacyjne.Ważący niespełna 210 gramów odtwarzacz potrafi bez przerwy odtwarzać muzykę przez 50 godzin.

To, w połączeniu ze stylowym wyglądem i miejmy nadzieję niską ceną, powinno przyciągnąć znaczną liczbę klientów. Nie wiemy jeszcze kiedy model YP-Q2 pojawi się na rynku, ale dostępny będzie w dwóch kolorach – czarnym i białym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.