Odtwarzacz multimedialny z 4-calowym, dotykowym ekranem

Model D31 dostępny będzie w dwóch wersjach - pierwsza posiada cyfrowy tuner DMB i 4 GB wbudowanej pamięci, natomiast druga nie posiada tunera, ale za to dodatkowe 4 GB miejsca na dane.

Koreański producent rozszerza swoją linię odtwarzaczy multimedialnych o nowy model Dicple D31, który wyposażono w 4,3-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach – z tunerem DMB do odbioru cyfrowych sygnałów wideo i 4 Gigabajtami pamięci, a także w wersji Edu z 8 GB miejsca na filmy i muzykę.

Ponadto obydwie wersje posiadają gniazdo kart pamięci, port USB 2.0, radio FM z możliwością nagrywania audycji, funkcję rozpoznawania pisma, funkcję Personal Information Manager z kalendarzem i harmonogramem, a także obsługę wielu formatów: muzycznych MP3, WMA, ASF i OGG, wideo AVI, WMV, fotografii JPEG, GIF, BMP, PNG oraz biurowych TXT, DOC, XLS, PPT, HWP, CSD i PDF.

Firma iRiver jeszcze nie poinformowała o dostępności i cenie nowego odtwarzacza. Nie wiadomo również, czy opuści on granice Korei.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.