Czy tak będzie wyglądał Word 14?

Office 14 – wkrótce pierwsze oficjalne informacje

Office 14 tworzony jest jakby w cieniu systemu Windows 7. Podczas gry jupitery skupione są na następcy Visty, Microsoft niechętnie podzielił się paroma danymi o nowym pakiecie.

Co prawda, na razie nie wiemy praktycznie nic o Microsoft Office 14, ale przynajmniej… wiemy, kiedy się dowiemy. Laboratoria w Redmond bardzo niechętnie dzielą się nowinkami, jakie zostaną zawarte w następcy Office’a 2007.

Pierwszą informacją, jaka zostanie ujawniona, to informacja o różnych dystrybucjach pakietu. To, w ilu smakach będzie sprzedawany Office 14, dowiemy się w drugim kwartale bieżącego roku. W następnym kwartale Microsoft wystosuje ofertę cenową dla partnerów OEM. W ostatnim kwartale zaś zostanie ujawniona strategia marketingowa.

Duża część tajemnicy ma wyparować w lipcu: wtedy to spodziewana jest pierwsza publiczna beta pakietu biurowego Microsoftu. Druga beta planowana jest na listopad, zaś premiera spodziewana jest na marzec przyszłego roku. Według niepotwierdzonych informacji (aczkolwiek dobrze uargumentowanych) Microsoft Office 14 będzie sprzedawany zarówno w 32-, jak i 64-bitowej wersji.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.