Okrojona płyta główna Renaissance II dla procesorów Core i7

Drugie odrodzenie płyty głównej Foxconna zawiera gniazdo dla procesora Core i7, sześć slotów pamięci DDR3 i cztery sloty na karty graficzne. Nowy model ma być tańszy od poprzednika.

Płyta główna Renaissance debiutowała na polskim rynku w listopadzie zeszłego roku, a teraz Foxconn przedstawia drugie odrodzenie tego modelu, które ma być jego okrojoną wersją. W Renaissance II zabraknie dwóch złącz SAS, zintegrowanych przycisków CMOS i diod LED. System chłodzenia również wydaje się nieco mniej zawiły.

Nie zapomniano natomiast o wsparciu dla procesorów Core i7, sześciu slotach dla trójkanałowych pamięci DDR3-1600, czterech slotach PCI-Express x16 do obsługi technologii CrossFireX lub 3-way SLI, sześciu portach SATA i dwóch eSATA, porcie Gigabit Ethernet, złączu FireWire oraz 7.1-kanałowym dźwięku.

Nie znamy jeszcze ceny nowej płyty Foxconna, jednak zważywszy na to, że model Renaissance kosztuje 1180 złotych, to koszt nowszej, lecz uboższej wersji nie powinien przekroczyć kwoty 1000 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.