- Pomysł na serwis pojawił się jako odpowiedź na zapotrzebowanie wśród naszych znajomych - mówi Artur Staroń

Opowiedz swoją historię na Podobnie.pl

Na polski rynek społeczności internetowych wkracza nowy serwis Podobnie.pl. Serwis pozwala na anonimowe dzielenie się swoimi historiami z życia i wymianę doświadczeń.

Każdy internauta może prowadzić mikroblog, gdzie kolejne wpisy pogrupowane są w kategorie takie jak: szkoła i nauka, hobby, rozrywka, czy religia, podróże, seks i wiele innych. Podobnie.pl pozwala również na poznawanie innych użytkowników pod kątem ich profili osobowościowych, dzięki specjalnym quizom (tworzonym przez samych Użytkowników) i testom osobowościowym.

Twórcy serwisu Artur Staroń, Ryszard Pawłowski i Mariusz Golianek – studenci warszawskich uczelni i absolwent Politechniki w Lublinie, których połączyła wspólna historia – postanowili razem znaleźć swoje miejsce w sieci.

Na podobnie.pl użytkownicy mogą zamieszczać swoje historie, wpisy oraz służyć radą i pomocą innym przy rozwiązywaniu problemów, które sami znają z autopsji, dodawać własne testy osobowościowe, wypełniać quizy innych i sprawdzać analizy porównawcze. To pozwala na znalezienie osoby w wirtualnym świecie, która będzie nam pasować pod względem charakteru i upodobań.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.