Papirusowy czytnik e-booków od Samsunga

Samsung wprowadzi na rynek alternatywę dla czytnika e-booków Kindle 2 - model Papyrus, wyposażony w dotykowy ekran, 512 MB wbudowanej pamięci oraz inne ciekawe funkcje.

Samsung Papyrus to nazwa nowego czytnika e-booków koreańskiego producenta, który na rynek ma trafić w czerwcu 2009 roku, a do Europy dotrze nieco później. Urządzenie ma być dostępne w kilku kolorach i wyposażone w ekran dotykowy o nieznanej jeszcze wielkości i rozdzielczości, rysik, 512 MB wbudowanej pamięci, ale również funkcję rozpoznawania pisma oraz funkcję Memo Taker, która zawiera zegar, kalkulator i książkę adresową.

Szczegółów na temat nowego czytnika e-booków firmy Samsung nie znamy, jednak oparte na technologii E-Ink urządzenie, powinno kosztować około 300 dolarów (lub 60 dolarów mniej, niż konkurent Amazona), co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1000 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.