Kart oferuje również 256-bitową szynę pamięci oraz wsparcie dla technologii PhysX

Pasywnie chłodzony, energooszczędny GeForce 9600 GT

Gigabyte przygotowuje kartę GeForce 9600 GT, wyposażoną w dwuslotowy system chłodzenia z trzema rurkami cieplnymi i niewyposażoną w 6-pinowe złącze PCIe.

Podobnie jak Zotac, Gigabyte wprowadza swoją zieloną edycję karty graficznej GeForce 9600 GT, którą wyposażył w dwuslotowy, cichy system chłodzenia Silent Cell z trzema rurkami cieplnymi, rozciągający się na całej długości karty. Nowy GeForce 9600 GT Green Edition opiera się na wytworzonym w 55-nanometrowej technologii układzie G94, pracującym z częstotliwością 600 MHz, 1 GB pamięci GDDR3 z zegarem 1800 MHz oraz 64 procesorach strumieniowych, które taktowane są zegarem 1500 MHz. W karcie natomiast nie znajdziemy 6-pinowego złącza PCIe, co wskazuje na jej znaczną energooszczędność.

GeForce 9600 GT Green Edition firmy Gigabyte powinien trafić na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu. Ceny jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.