Pierwszy monitor z technologią 3D Ready już w Polsce

Na nasz rynek dociera pierwszy monitor LCD firmy Samsung, wyposażony w technologię 120Hz, która wraz z okularami 3D Vision firmy nVidia, zapewni naszym oczom trójwymiarowe doznania.

Samsung 2233RZ to cienki monitor LCD o przekątnej ekranu 22 cale i rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli, zapewniający częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 120Hz, która zdecydowanie redukuje nieostry obraz typowy dla konwencjonalnych monitorów LCD. Nowy model w połączeniu z bezprzewodowymi okularami GeForce 3D Vision firmy nVidia i technologią 120Hz Dual Engine, zapewnia doskonałą jakość obrazu 3D.

Zaawansowana technologia kalifornijskiej firmy automatycznie konwertuje ponad 350 gier do stereoskopowego formatu 3D, bez konieczności dodatkowego oprogramowania. Samsung zadbał także o oszczędność energii instalując w 2233RZ funkcję automatycznego wyłączania, która aktywuje się po wskazanym przez nas czasie.

Monitor Samsung 2233RZ będzie dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1599 złotych.

O monitorze pisaliśmy już na początku stycznia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.