Platforma muzyczna OPEN.FM rozwija się

Platforma OPEN.FM oddaje słuchaczom do dyspozycji nowe kanały. Od tego tygodnia radio rozpoczyna także wdrażanie nowej oprawy identyfikacyjnej kanałów.

OPEN.FM to już 45 kanałów z różnorodną muzyką. Cztery nowe po raz kolejny poszerzają ofertę radia. Blues’n’Rock ucieszy miłośników gitarowych, bluesowych i bluesowo-rockowych brzmień. Ska&Roots Reggae to następna po Polish Reggae Stylee propozycja spod znaku Ministerstwa e-propagandy Reggae OPEN.FM.  Dla wszystkich, którzy lubią słuchać starych, ale niezapomnianych przebojów sprzed 20-30 lat uruchomiono  Goldies-Oldies  –  kanał, gdzie znaleźć można największe hity z tego okresu w wyjątkowej mieszance.

Tym słuchaczom, którym obce są listy przebojów i rankingi popularności polecamy kanał Alternatywa, gdzie znajdą dobre kawałki, niekoniecznie znane szerszej publiczności.

Warto podkreślić, iż nadszedł czas dla nowego artysty w kanale Mono, który co dwa tygodnie prezentuje monografie wybranych twórców. Włączając Mono posłuchać można teraz utworów Grzegorza Turnaua. Słuchacze OPEN.FM mają okazję wygrać nową płytę artysty  zatytułowaną „Do zobaczenia”. Szczegóły znaleźć można na www.open.fm/mono. Kolejnym artystą przedstawianym w kanale Mono będzie angielski duet Pet Shop Boys. Zespół wybrano ze względu na  premierę nowej płyty, która odbędzie się w niedługim czasie.

Rozwój radia to nie tylko nowe kanały. Od tego tygodnia OPEN.FM rozpoczyna wdrażanie nowej oprawy identyfikacyjnej swoich kanałów przygotowanej głównie przez krakowskie studio „Nieustraszeni Łowcy Dźwięków”. W jinglach rockowych swojego głosu użyczył Artur Gadowski z zespołu IRA a w hip-hoppowych znany MC, raper i DJ w jednej osobie – Duże Pe. Swoje produkcje dla OPEN.FM przygotowali także: warszawski reggae/dancehallowy tandem JUNIORbWOY i znany – m.in. z ostatnich eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji – zespół Renton. W sumie przygotowano kilkadziesiąt różnych jingli dostosowanych do specyfiki kanałów. Jest to kolejny etap profesjonalizacji platformy skupiającej już 45 kanałów muzycznych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.