PMA 2009: Wodo-, mrozo- i wstrząsoodporny aparat AgfaPhoto

AgfaPhoto przedstawia na targach PMA 2009 nowy 8-megapikselowy aparat z rodziny OPTIMA, który jest odporny na wodę, mróz, upadki i wstrząsy.

Odbywające się nieco w cieniu targów CeBIT 2009, targi PMA w Las Vegas na razie nie świecą pełnym blaskiem, a jedynie prześwitami. Jednym z nim jest aparat firmy AgfaPhoto, który oprócz 8-megapikselowej matrycy, 3-krotnego zoomu optycznego i zakresu czułości do ISO 1600, posiada również 21 programów tematycznych, 2,5-calowy ekran LCD, stabilizator obrazu i funkcję rozpoznawania twarzy oraz uśmiechu. To co najważniejsze w nowym aparacie, tkwi jednak w obudowie, która jest odporna na mróz (do -5 stopni Celsjusza), wodoodporna (do 10 metrów) i może przetrwać upadek z wysokości jednego metra.

Aparat AgfaPhoto OPTIMA 830UW powinien już być dostępny, zaś kosztuje 350 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1350 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.