PMA 2009: Wodoodporny kompakt z 12-megapikselową matrycą

General Imaging dodaje do swojej oferty wodoodporny aparat z 12,2-megapikselową matrycą, 4-krotnym zbliżeniem optycznym oraz 2,7-calowym ekranem LCD.

G3WP to najnowszy aparat cyfrowy firmy z Torrance, która jest związana umową z jednym z największych przedsiębiorstw na świecie – General Electric. Model prezentowany na targach PMA 2009, wyposażono w 12,2-megapikselową matrycę, 4-krotny zoom optyczny z zakresem ogniskowych 38-152 mm (ekwiwalent dla małego obrazka), zakres czułości do ISO 3200, system automatycznego rozpoznawania sceny, twarzy, uśmiechu i mrugnięcia oraz funkcję Pan-Capture Panorama, która tworzy zdjęcia panoramiczne – łącząc inteligentnie uchwycone klatki.

Aparat GE G3WP posiada ponadto 116 MB wbudowanej pamięci, którą rozszerzyć można za pomocą kart SD/SDHC, litowo-jonowy akumulator i 2,7-calowy ekran LCD z sensorem dostosowującym jasność podświetlenia do panujących warunków. Obudowa natomiast wytrzyma zanurzenie do 3 metrów.

Nowy, wodoodporny aparat trafi na rynek w lipcu, w cenie 199 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 750 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.