Podstawka chłodząca i „podnośnik” do notebooka

Logitech wprowadza na rynek dwa nowe urządzenia - "podnośnik" do notebooka, dzięki któremu ustawimy komputer w najodpowiedniejszej pozycji oraz ergonomiczną podstawkę chłodzącą.

Szwajcarska firma znowu raczy nas nowymi akcesoriami do notebooka, tym razem w postaci podstawki chłodzącej oraz „podnośnika”. Ta pierwsza, o nazwie Cooling Pad N100, to podstawka o ergonomicznym kształcie, wyposażona w wentylator zasilany poprzez port USB, który wygeneruje równomierny przepływ powietrza, aby skutecznie utrzymać niską temperaturę komponentów komputera.

W Europie Cooling Pad N100 pojawi się w kwietniu, w cenie około 23 euro, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 105 złotych.

Tymczasem Notebook Riser N110 to urządzenie, które pozwoli podnieść wyświetlacz notebooka do najbardziej ergonomicznej pozycji dla użytkownika. Rozkładana podstawka posiada gumowe, antypoślizgowe elementy i może być ustawiona pod kątem 20, 30 lub 40 stopni.

Model ten powinien trafić na półki sklepowe w maju, również w cenie 30 dolarów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.