MapGo API SAT oferuje cyfrowe mapy Polski opracowane przez IMAGIS SA

Polska konkurencja dla Map Google’a

MapGo API SAT to najnowsza usługa umożliwiająca wbudowanie w dowolny serwis internetowy cyfrowych map Polski łącznie z dokładnymi zdjęciami satelitarnymi.

MapGo API SAT oferuje cyfrowe mapy Polski opracowane przez IMAGIS SA, obejmujące ponad 400 tys. km dróg, 2 602 szczegółowych planów miast i miejscowości, ponad 2,2 miliona punktów adresowych oraz dokładne zdjęcia satelitarne Polski dostarczone przez firmę Techmex.

Usługa MapGO API SAT dostępna jest pod adresem internetowym http://api.mapgo.pl/apisat/, gdzie można przetestować to rozwiązanie, zapoznać się z możliwościami jego wykorzystania oraz regulaminem.

– Usługę tego typu oferował dotychczas serwis Google Maps, jednak dla terytorium Polski nasza propozycja jest znacznie ciekawsza – mówi Marcin Wykurz, Kierownik Działu Technologii Mapowych w IMAGIS SA. –  Po pierwsze mamy znacznie dokładniejsze cyfrowe plany Polskich miast i miejscowości(ponad 2,2 miliona adresów) oraz znacznie dokładniejszą sieć dróg i ulic. Po drugie – na bieżąco aktualizowane, wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne Polski dostarczane przez polską firmę Techmex, która od lat zajmuje się ich wykonywaniem i opracowywaniem. – dodaje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.