To ważna informacja dla użytkowników indywidualnych, ale również klientów biznesowych, chcących wdrożyć telefonię internetową

Przeniesienie numeru telefonicznego do FreecoNet już możliwe

Można już przenieść numer telefonu od tradycyjnego operatora do FreecoNet – usługodawcy telefonii internetowej. Z możliwości tej mogą skorzystać abonenci czterech operatorów stacjonarnych.

Wprowadzono właśnie możliwość przenoszenia numerów stacjonarnych do FreecoNet. Usługa przenoszalności numerów od TP SA obejmuje zasięgiem 33 strefy numeracyjne, natomiast abonenci operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia, mogą przenieść swój numer telefonu do FreecoNet ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce.

Procedura przeniesienia numeru jest bardzo prosta – zgłoszenia dokonuje się postępując zgodnie z kilkoma krokami. Po ich wykonaniu użytkownikowi dostarczane są wszystkie dokumenty, które należy wypełnić i przesłać do FreecoNet SA. Wszelkie kolejne formalności, FreecoNet SA załatwia w imieniu użytkownika.

Szczegóły dotyczące przenoszalności dostępne są na stronie FreecoNet. Został tam też umieszczony specjalny formularz dla tych, których funkcjonalność przeniesienia numeru do FreecoNet jeszcze nie obejmuje. Zostawiając swoje dane (m.in. aktualny operator, strefa numeracyjna), osoby te zostaną automatycznie poinformowane, kiedy usługa ta stanie się dla nich dostępna.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.