Producent oferuje zaledwie roczną gwarancję na nowe stacje SSD z rodziny UltraDrive

Rodzina stacji SSD UltraDrive już w sklepach

Rodzina stacji SSD, złożona z dwóch serii - LE wyposażonych w układy SLC NAND oraz ME opartych na chipach MLC NAND - które oferują prędkość odczytu danych 230 MB/s, jest dostępna.

Zapowiadana na początku grudnia zeszłego roku rodzina stacji SSD o nazwie UltraDrive wreszcie trafia na półki sklepowe. Super Talent przygotował dwie serie. LE składa się z modeli o pojemności od 32 do 128 GB, wyposażonych w układy Single-Level Cell NAND. Stacje objęte są 3-letnią gwarancją, natomiast oferują prędkości odczytu i zapisu danych odpowiednio równe 230 i 170 MB/s.

Tymczasem seria ME złożona jest z modeli o pojemności od 32 do 256 GB, opartych na chipach Multi-Level Cell NAND, które oferują taką prędkość odczytu danych, ale o (zaledwie) 10 MB/s mniejsza prędkość zapisu danych. Modele z tej serii objęte są 2-letnią gwarancją.

Najtańsza stacja z całej rodziny UltraDrive to 32-gigabajtowy model ME, który aktualnie kosztuje 128 dolarów (ponad 450 zł), natomiast najdroższy jest model o pojemności 256 GB – kosztujący 645 dolarów, czyli powyżej 2250 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.