ZyXEL P-335 Plus to router z zaporą sieciową i serwerem wydruku USB

Ruter dla graczy

ZyXEL wprowadza do sprzedaży urządzenie P-335 Plus, czyli ruter projektowany z myślą o aplikacjach multimedialnych i grach router z zaporą sieciową i serwerem wydruku.

Nowy model został zaprojektowany pod kątem uzyskania najlepszej wydajności podczas korzystania z aplikacji wrażliwych na opóźnienia. W  tym celu zastosowana została technologia opracowana przez firmę ZyXEL – MBMv2 (Media Bandwidth Management v2) – odpowiedzialna za  inteligentne zarządzanie pasmem, umożliwiające płynne działanie wielu aplikacji multimedialnych w mocno obciążonej sieci.

ZyXEL P-335 Plus to router z zaporą sieciową i serwerem wydruku USB. Umożliwia użytkownikom  jednoczesne współdzielenie połączenia internetowego i drukarki, chroniąc w tym samym czasie sieć przed atakami oraz inteligentnie zarządzając pasmem by umożliwić płynną rozrywkę użytkownikom aplikacji multimedialnych i gier.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.