Super-wytrzymały notebook General Dynamics

Nowy notebook firmy General Dynamics przeznaczony jest dla osób, którzy pracują w ekstremalnych warunkach... lub są ekstremalnie niezdarni.

Itronix GD8000 to nowy, pancerny notebook firmy General Dynamics. Wyposażony w magnezową ramę i poliwęglanowi obudowę, spełnia całkowicie standard wytrzymałościowy MIL-STD 810F. Wytrzymuje upadek z jednego metra, napór 100 litrów wody pędzącej z prędkością 60 km/h i potrafi pracować w temperaturach od -22 do 60 stopni Celsjusza.

Komputer napędza procesor Intel Core 2 Duo SL9400. Pomagają mu w tym 4 gigabajty RAM-u, zintegrowana karta graficzna GMA 4500MHD i 120-gigabajtowy dysk twardy. Obraz wyświetlany jest na 13,3-calowym ekranie dotykowym czytelnym w pełnym słońcu. Dodatkowe akcesoria to GPS, WiFi, czytnik linii papilarnych oraz czytnik kart pamięci. Opcjonalnie, również Bluetooth.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.