Kamerki mają 7,5 cm wysokości i są wyposażone w magnetyczne uchwyty

Tani system monitoringu do zastosowania w domu

Firma Avaak przedstawiła tanie i nieskomplikowane rozwiązanie do domowego systemu monitoringu. Vue Personal Video Network składa się z dwóch kamer i stacji bazowej.

Kamerki mają 7,5 cm wysokości i są wyposażone w magnetyczne uchwyty, dzięki którym łatwo jest zmienić kąt widzenia. Obraz z kamery jest bez dźwięku, w rozdzielczości 640 x 480 pikseli, z płynnością 10 klatek na sekundę. W urządzeniu zastosowano baterię litową, która wystarcza na transmisję jednego miliona klatek, co przekłada się na 10 minut filmu codziennie przez cały rok. Kamery łączą się ze stacją bazowa bezprzewodowo w promieniu 90 metrów w pomieszczeniach.

Cena Avaak Vue Personal Video Network to 1 130 zł. Zakup dodatkowych kamer to 340 zł za sztukę. Opłata roczna za korzystanie z internetowego serwisu to 75 zł. Abonament za pierwszy rok jest wliczony w cenę zestawu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.