Telefon Lenovo z dużym, dotykowym ekranem

Chiński producent dodaje do swojej oferty telefon X1, wyposażony w 3,2-calowy ekran dotykowy i nawigację GPS, który wyglądem nie różni się wiele od modelu SE XPERIA X1.

Lenovo wprowadza nowy telefon komórkowy o nazwie X1, w wyposażeniu którego znajdziemy 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli), wysuwaną klawiaturę alfanumeryczną, interfejs użytkownika o mało oryginalnej nazwie Touch Dream, nawigację GPS, gniazdo kart pamięci microSD. Urządzenie pracuje w trzech zakresach sieci EDGE.

Nowa słuchawka Lenovo jest oparta na tym designie, co model Sony Ericsson XPERIA X1 (co notabene widać na pierwszy rzut oka), jednak ta ostatnia posiada wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY oraz system Windows Mobile.

Nowy telefon chińskiego producenta ma pojawić się najpierw na jego rodzimym rynku, jednak informacji na temat ceny i dostępności w pozostałych krajach, niestety nie posiadamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.