Telefon posiada funkcję Face Tagging, która pozwala wysyłać smsy lub dzwonić do powiązanej osoby bezpośrednio z poziomu zdjęcia

Telefon z dużym ekranem dotykowym i 8-megapikselowym aparatem

Nowy telefon koreańskiego producenta wyposażono w 3,3-calowy ekran dotykowy, łączność HSPA, tuner telewizji T-DMB oraz 8-megapikselowy aparat z fleszem i rozpoznawaniem twarzy.

Kolejny telefon z 8-megapikselowym aparatem trafia do oferty Samsunga, tym razem wzbogacony o technologię haptic feedback, dzięki której poczujemy delikatne wibracje podczas dotykania 3,3-calowego ekranu o rozdzielczości 480 x 800 pikseli.

Nowy model o nazwie Haptic 8M pracuje w sieci 3G z łącznością HSPA, a także posiada cyfrowy tuner telewizji T-DMB, Bluetooth, 8-megapikselowy aparat z autofokusem, fleszem i funkcją rozpoznawania twarzy oraz uśmiechu, gniazdo kart microSDHC i interfejs użytkownika TouchWiz.

Nowy model najpierw dostępny będzie w Korei, w ofercie operatora SK Telecom w cenie około 900 tysięcy wonów (czyli ponad 2300 złotych). Informacje na temat premiery w Europie nie zostały jeszcze potwierdzone.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.