Telewizja mobilna Orange działa od grudnia 2005 roku, a w zeszłym roku z tej usługi skorzystało blisko 200 tysięcy klientów

„To nie tak jak myślisz, kotku” – pierwszy film fabularny w komórce

W telewizji Orange jest od dziś dostępna komedia "To nie tak jak myślisz, kotku". Po raz pierwszy w historii mobilnej telewizji w Polsce, film fabularny można obejrzeć na ekranie telefonu.

Film jest dostępny w strefie TV i Video na wap.orange.pl. By umożliwić klientom oglądanie filmu wtedy, gdy mają wolną chwilę, podzielono go na 10 części, z których każda trwa około 10 minut. Koszt wypożyczenia filmu to 9 zł + VAT (10,98 zł z VAT). W ramach opłaty klient otrzymuje dostęp do filmu na 3 dni, a w tym czasie może odtwarzać poszczególne części dowolną ilość razy. Film jest przekazywany w technologii „streamingu”, dzięki czemu jest odtwarzany natychmiast, nie trzeba oczekiwać na jego pobranie.

„To nie tak jak myślisz, kotku” to zwariowana komedia pomyłek, pełna gagów i zaskakujących sytuacji. Błyskotliwy humor i doborowa obsada sprawiły, że w kilka miesięcy od premiery w listopadzie 2008 film zdobył blisko milionową widownie w kinach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.