Ceny nowych notebooków pozostają jednak tajemnicą

Ultracienkie notebooki z 15,6-calowymi ekranami

W ofercie Asusa pojawiają się dwie nowe serie ultracienkich notebooków, które wyposażono w ekrany z podświetleniem diodami LED, które automatycznie dostosowują jasność do warunków.

Asus U i UX to dwie nowe serie, złożone z ultracienkich notebooków, wyposażonych w podświetlane diodami LED wyświetlacze, które automatycznie dostosowują poziom jasności ekranu do warunków oświetleniowych na zewnątrz. Ponadto modele oznaczone literką U posiadają procesory Intel Core 2 Duo, procesor graficzny nVidia GeForce G105M, dysk twardy o pojemności do 500 GB oraz w/w opisany ekran w rozmiarze 15,6 cali. Co więcej, touchpad i klawiatura są podświetlane.

Tajwański producent nie podał zbyt wiele szczegółów na temat drugiej serii UX, jednak wiadomo, że będą one wyposażone w napęd DVD typu slot-in, zaś ich obudowy pokryto kontrastującymi ze sobą matowymi i połyskliwymi wykończeniami. Notebooki z tej serii powinny być również nieco cieńsze i lżejsze od modeli U.

Nowe notebooki Asusa powinny pojawić się w sklepach w drugim kwartale 2009 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.