Ultramobilny komputer Samsunga z dotykowym ekranem

Koreański producent wprowadza do sprzedaży nowy komputer klasy UMPC, oparty na niskonapięciowym procesorze VIA Nano i wyposażony w odbiornik GPS.

Samsung, który na razie zbytnio nie afiszuje się na targach CeBIT, dodaje do swojej oferty ultramobilny komputer, wyposażony w 7-calowy ekran LCD dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, niskonapięciowy procesor VIA Nano U2500 z taktowaniem 1,2 GHz, grafikę Chrome9 HC, 2 GB pamięci DDR2 667 MHz, zintegrowany odbiornik GPS SiRF Star, WiFi, Bluetooth 2.0, czytnik kart pamięci 3 w 1, dysk twardy o pojemności 60 GB, 1,3-megapikselową kamerę (z tyłu) oraz 4-komorową baterię o pojemności 4000 mAh, która ma zapewnić do 4,5 godziny ciągłej pracy.

Nowe urządzenie koreańskiego producenta jest już dostępne w przedsprzedaży, w cenie 776 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 3000 złotych. Chociaż oficjalnie nie ma wzmianki o premierze rynkowej, to powinna ona mieć miejsce już wkrótce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.