Bash żyje, i ma się dobrze

Umarł Bash, niech żyje Bash!

Odwiedzając witrynę bash.org.pl widzimy tylko notkę pożegnalną. Czy jeden z popularniejszych serwisów humorystycznych w Polsce upadł? Niezupełnie...

Wczorajszego dnia polski Internet zadrżał: kultowy już bash.org.pl przywitał wszystkich internautów pożegnalną notką. – Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni zostaliśmy zamknąć serwis. Dziękujemy wiernym czytelnikom za bycie z nami przez prawie pięć lat. – czytaliśmy na stronie głównej. Nasza skrzynka mailowa dosłownie pękła w szwach od nadmiaru maili od rozgoryczonych użytkowników (jako pierwszy odezwał się użytkownik „gaśnik” – dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi). Ale czy twórców Basha można brać na poważnie?

Oczywiście, że nie! Bash żyje, i ma się dobrze. Przerwa techniczna spowodowana była wymianą plików na portalu na nowsze wersje. Bash powrócił dziś przed południem w lepszej, odświeżonej odsłonie. A notka pożegnalna? Twórcom serwisu pozostaje pogratulować udanego dowcipu. Na początku i my daliśmy się nabrać!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.