nextbeat to w pełni zintegrowany, profesjonalny system DJ-ski wyposażony w czujniki dotykowe

Wacom dla DJ-ów

nextbeat – profesjonalne urządzenie dla DJ-ów wykorzystujące technologię dotykową oraz umożliwiające bezprzewodowe sterowanie.

Wacom rozwija koncepcję nextbeat – opartego na intrerfejsie urządzenia przeznaczonego dla profesjonalnych DJ-ów, które oferuje nową metodę tworzenia i prezentowania muzyki. nextbeat to pierwsze urządzenie firmy Wacom wykorzystujące technologię dotykową. nextbeat zostanie wprowadzony na rynek muzyczny w Europie i Japonii w lecie 2009 roku.

nextbeat to w pełni zintegrowany, profesjonalny system DJ-ski wyposażony w czujniki dotykowe oraz innowacyjne funkcje odtwarzania na żywo. Bezprzewodowa jednostka kontroli jest w pełni przenośna, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie oddalać się od urządzenia głównego. nextbeat to połączenie dwóch cyfrowych odtwarzaczy, miksera, procesora efektów i samplera w jednym lekkim i kompaktowym urządzeniu. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych systemów DJ-skich, nextbeat nie wymaga komputera PC.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.