Witryna ASUS-a niekompatybilna z Chrome’em i Operą

ASUS dumnie zaprezentował swoją nową witrynę internetową. Niestety, obyło się bez fanfar: wizytówka hardware'owego giganta nie działa poprawnie pod Operą i Chrome'em.

Motto ASUS-a to „Inspiring Innovation, Persistent Perfection” (inspirujemy innowacje, uparcie perfekcjoniści) ma się niestety nijak do międzynarodowej wersji witryny internetowej tej firmy. Otóż strona, która jak w przypadku każdego przedsiębiorstwa jest wizytówką firmy, nie działa poprawnie ani pod Operą, ani pod Chrome’em.

W obu przeglądarkach, które co prawda kontrolują marginalną część rynku, niepoprawnie wyświetla się główne menu. Chrome co prawda omija ten problem, wykrywając błąd i automatycznie zmieniając tryb renderowania na kompatybilny z Safari, Opera zaś po prostu praktycznie uniemożliwia nawigację po witrynie. Biorąc pod uwagę, że są to z pewnością najbardziej innowacyjne aplikacje w swojej kategorii, motto ASUS-a brzmi śmiesznie.

Adres witryny ASUS-a to http://www.asus.com/index.aspx (należy wybrać wersje międzynarodową, lokalne edycje, w tym polska, nie zostały jeszcze zaktualizowane).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.