Nowy Wolfenstein już w wakacje

Witryna i nowy trailer Wolfensteina!

Zapowiadana na lato 2009 roku, nowa gra z cyklu Wolfenstein doczekała się swojej oficjalnej strony internetowej. Dostępny jest również trailer nowej wersji legendarnego FPS-a.

O tym, że prace nad nową odsłoną gry akcji z cyklu Wolfenstein trwają, informowaliśmy was w połowie lutego. Teraz, jako potwierdzenie naszych słów, firma Activision Blizzard uruchomiła witrynę internetową poświęconą nowej strzelaninie typu First Person Shooter (FPS), na której znajdziemy wiele nowych zwiastunów, screenshotów i interesujących szczegółów na temat samej gry.

Aktualnie projektowana przez studio Raven Software dla pecetów, Playstation 3 i Xboksa 360, nowa gra Wolfenstein zadebiutuje pod koniec lipca 2009 roku. Jest to bezpośredni sequel tytułu Return to Castle Wolfenstein i po raz kolejny będziemy mieli okazję wcielić się w rolę agenta B.J. Blazkowicza, aby odkryć sekrety skrywane przez alternatywny świat „Veil”.

Musicie koniecznie odwiedzić witrynę internetową nowego Wolfensteina, ale obejrzyjcie także nowy zwiastun w serwisie GameTrailers (wymagana wtyczka Apple Quicktime).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.