Ze strony można dowiedzieć się m.in. skąd wzięło się przekonanie o pechowości piątku trzynastego

Witryna piatektrzynastego.pl chce pomóc ci w walce z pechem

W piątek 13 marca 2009 ruszyła strona www.PiatekTrzynastego.pl. Internauci mogą tu znaleźć informacje i ciekawostki na temat tej mitycznej daty.

Ze strony można dowiedzieć się m.in. skąd wzięło się przekonanie o pechowości piątku trzynastego, co to jest paraskavedekatriafobia  i w jakim kraju można zarobić na byciu czternastym uczestnikiem biesiady.

– Chcemy odczarować tę datę. Często przekonanie o feralności jakiegoś dnia albo zdarzenia działa jak samospełniająca się przepowiednia. A przecież nie musi tak być – mówi Mirosław Lasok, prezes spółki Digital All,  która jest właścicielem domeny PiatekTrzynastego.pl. – Dlatego udostępniliśmy darmowe ebooki z poradami jak rozwiązać wiele codziennych problemów. Nie zapomnieliśmy też o tych, którzy potrafią śmiać się z ciemnej strony życia: dla miłośników grozy przygotowaliśmy darmowe numery magazynu Grabarz Polski – dodaje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.