Według niektórych źródeł, nowy Xbox ma być bardziej zorientowany na domową rozrywkę w ogólnym ujęciu, niż na gry komputerowe

Xbox 720 – konsola nowej generacji?

Według wydawcy gier komputerowych - firmy Blizzard - potentat z Redmond pracuje, wraz z deweloperami gier, nad nowym Xboksem, ironicznie ochrzczonym jako Xbox 720.

Rob Pardo z firmy Blizzard, podczas konferencji Game Developers Conference w San Francisco, potwierdził, że on i jego zespół brał udział w rozmowach z Microsoftem, których tematem był Xbox nowej generacji. Czy potentat z Redmond przygotowuje nową konsolę? Tego nie wiemy, zwłaszcza, że nigdy publicznie nie zostały potwierdzone plotki na temat następcy Xboksa 360, choć nie od dziś wiadomo, że firma planuje w przyszłości zastąpić starszą konsolę.

Jak wszyscy wiemy magicy z Blizzard znają się na rzeczy, zatem może jest w ich wypowiedzi coś więcej, niż pobożne życzenia konsoli nowej generacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.