„Anielski” monitor od AOC

Nowy monitor TFT Angelo 23.6" firmy AOC International GmbH ciekawi zarówno swoją konstrukcją, jak i możliwościami technicznymi.

Monitor AOC 2434Pw jest laureatem Red Dot Awards w kategorii Konstrukcji Produktu 2008. Zawdzięcza ją owalnemu stojakowi o ergonomicznych kształtach z bezstopniową regulacją wysokości. Ekran wykonany jest według prostego, ale nowoczesnego projektu.

Monitor został wyposażony w format obrazu 16:9 i ma kąt patrzenia H/V 170/160°. Regulacja wysokości i funkcja obracania umieszczone są w jednym zawiasie. Odpowiednio do indywidualnych potrzeb można zmieniać wysokość ekranu i odchylać go do tyłu.

Dynamiczny kontrast 20 000:1 i czas reakcji 2 ms powinny zapewnić wyraźne i dokładne wyświetlanie przy wszystkich zastosowaniach. Dlatego monitor LCD TFT jest przeznaczony dla użytkowników biznesowych i prywatnych. Monitor 2434Pw wyposażony jest w złącze analogowe i HDMI oraz posiada dwa zintegrowane głośniki 3 W.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.