HTC Snap – klawiatura QWERTY, HSDPA i WiFi

HTC zapowiada kolejny smartfon z systemem Windows Mobile na pokładzie, wyposażony w niewielki ekran LCD, pełną klawiaturę QWERTY oraz łączność HSDPA/WCDMA.

Snap to nazwa kolejnego telefonu komórkowego, który firma HTC prezentuje podczas targów CTIA 2009 w Las Vegas. Nowy, czterozakresowy telefon GSM wyposażono w niedotykowy 2,4-calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, pełną klawiaturę QWERTY, dwuzakresową łączność HSDPA/WCDMA, 2-megapikselową kamerę z możliwością nagrywania wideo, nawigację GPS z funkcją A-GPS, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0+EDR, trackball, a także 356 MB pamięci ROM, 192 MB pamięci RAM, procesor Qualcomm MSM 7225 z taktowaniem 258 MHz oraz gniazdo kart pamięci microSDHC.

W standardzie znajduje się również bateria o pojemności 1500 mAh, która pozwoli na 8,5 godziny rozmów w sieci GSM i 5 godzin w sieci WCDMA, lub odpowiednio prawie 16 oraz 20 dni czuwania.

W Wielkiej Brytanii HTC Snap pojawi się w wakacje, jednak jego ceny jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.