Firma Intel trafiła na listę 99 najbardziej etycznych korporacji według instytutu Ethisphere

Intel debiutuje na liście najbardziej etycznych firm

Firma Intel trafiła na listę 99 najbardziej etycznych korporacji według instytutu Ethisphere. W zestawieniu nie znajdziemy konkurencji, czyli AMD i Nvidii.

Instytut Ethisphere opublikował listę najbardziej etycznych firm świata. Tegoroczne zestawienie obejmuje 99 korporacji. Co ciekawe, w tym roku debiutuje na nim firma Intel. Znajdziemy tam też już stałych bywalców tej listy, czyli firmy: Dell, HP, Xerox, Oracle, Texas Instruments, Google, Vodafone, T-Mobile, Time Warner, Starbucks, McDonald’s, PepsiCo, Henkel i BMW. Nie ma na niej największych konkurentów Intela, czyli AMD i Nvidii. Zabrakło również Apple’a.

Listę Ethisphere tworzy komitet prawników, profesorów, przedstawicieli rządowych i organizacji pozarządowych. Analizują społeczność wewnątrz firmy, odpowiedzialność spoczywającą na pojedynczym pracowniku, innowacje i usprawnienia, jakie firma wprowadza do naszego codziennego życia oraz stosunek do konkurencji a także historię wykroczeń prawnych.

Lista znajduje się pod tym adresem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.