Funkcja Auto Brightness ma znacznie obniżyć pobór mocy nowych monitorów LG

„Inteligentne” monitory LCD od LG

Koreański producent prezentuje linię "inteligentnych" monitorów LCD o przekątnych ekranu od 18,5 do 27 cali, przy czym wszystkie modele powyżej 21,5 cali, oferują rozdzielczość Full HD.

LG wprowadza właśnie na rynek nową linię monitorów LCD o nazwie W53 SMART, która składa się z modeli o przekątnych ekranu od 18,5 do 27 cali. Wszystkie urządzenia posiadające ekran powyżej 21,5 cali, oferują rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Ponadto oferują współczynnik kontrastu do 50 000:1, czas odpowiedzi panelu na poziomie 2 milisekund i funkcje takie jak Auto Brightness, która automatycznie dostosuje jasność i ustawienia obrazu, w zależności od panujących warunków oświetleniowych w pokoju oraz rodzaju wyświetlanego materiału.

Co więcej znajdziemy tu tryb kinowy, w którym przyciemnione zostaje wszystko poza odtwarzanym filmem, a także minutnik, dzięki któremu użytkownik może dowiedzieć się, że spędza za dużo czasu przed monitorem.

Według LG, nowe monitory z linii W53 SMART pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.