Mini-klon iPhone'a

iPhone Nano? Nie, to CECT m188 mini!

Chińczycy potrafią podrobić wszystko - nawet to, czego jeszcze nie ma na rynku. Oto bowiem pojawił się filigranowy klon iPhone'a, który nawiązywać ma do plotek o mniejszej wersji iPhone'a.

Plotki o nowym iPhone’ie nano dotarły do nas w połowie grudnia zeszłego roku i od tamtej pory praktycznie nie było słychać o nowym, miniaturowym telefonie Apple’a. Do dzisiaj. Telefon o rozmiarze karty kredytowej (choć z pewnością nie jej grubości), do złudzenia przypominający iPhone’a – to musi być iPhone nano! Guzik prawda, to m188 mini, chińskiej firmy CECT, wyposażony w slot na dwie karty SIM, 2,6-calowy ekran dotykowy, Bluetooth, odtwarzacz multimedialny, radio FM oraz 512 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć do 4 GB.

Chińczycy zapożyczyli nawet od Apple’a interfejs użytkownika. Natomiast Ci narzekający na marność 2-megapikselowej kamery w iPhone’ie, tutaj znajdą aparat potrafiący nagrywać wideo w rozdzielczości… 640 x 480 pikseli.

To maleńkie „cudo” możecie dostać w serwisie aukcyjnym eBay, w cenie około 103 dolarów (350 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.