Zegary karty referencyjnej GTX 275 ustawione są na 633, 1404 i 2268 MHz odpowiednio dla GPU, jednostek SP oraz pamięci

Karta nVidii z trzema wentylatorami

Zotac, pomimo tego, że już ma w swojej ofercie dwie karty GeForce GTX 275, dodaje kolejny model, tym razem wyposażony w system chłodzenia Accelero Xtreme z trzema wentylatorami.

Zotac wysuwa się na pozycję lidera, pod względem ilości kart graficznych GeForce GTX 275 w swojej ofercie. Do dwóch modeli – referencyjnego i fabrycznie podkręconego, dołącza teraz karta z systemem chłodzenia Accelero Xtreme firmy Arctic Cooling, który składa się z trzech wentylatorów. Taki zabieg pokazała już firma Galaxy, która nieco wcześniej zaprezentowała swoją kartę z takim samym chłodzeniem.

Zotac ustawił jednak zegary tak, jak w karcie referencyjnej – a zatem procesor graficzny, procesory strumieniowe oraz 896 MB pamięci GDDR3 pracują odpowiednio z częstotliwościami 633, 1404 i 2268 MHz.

Podobnie jak Galaxy, firma z Hong-Kongu również nie podała informacji na temat ceny swojej nowej karty. Jej zdjęcie natomiast znajdziecie tutaj.

Zajrzyjcie również do działu Testy, gdzie znajdziecie test podkręconej karty Zotac GeForce GTX 275 AMP! Edition.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.