Kolorowe urządzenia Nashuatec do oszczędnego biura

Nashuatec MPC2050 i MPC2550 to propozycja skierowana do użytkowników wymagających dobrej jakości kolorowego druku w codziennych pracach biurowych przy zachowaniu niskich kosztów.

W nowych drukarkach standardowe funkcje drukowania sieciowego, kopiowania i skanowania moga zostac rozbudowane o funkcję faksu. Urządzenia Nashuatec MPC2050 i MPC2550 pracują z szybkością odpowiednio 20 oraz 25 stron A4 na minutę w kolorze i mono. Drukują w rozdzielczości 1 200 dpi obsługują nie tylko PCL, RPCS ale również opcjonalnie Adobe PostScript. Standardowo są wyposażone w 785 MB pamięci RAM oraz dysk twardy 60GB. Podtsawowe porty USB 2.0 oraz Ethernet mogą zostać rozbudowane o Wireless LAN, LPT, Bluetooth, Gigabit Ethernet oraz czytnik kart SD. Przed drukowaniem dużej ilości kopii można wykonać kopię próbną, a poufne wydruki można zabezpieczać hasłem. Dostępne są opcje szyfrowania danych zapisanych na dysku twardym urządzenia oraz zabezpieczenia przed nieautoryzowanym kopiowaniem ważnych dokumentów.

Obsługa urządzeń Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 odbywa się za pomocą kolorowego dotykowego ekranu o przekątnej wynoszącej 22 centymetry. Skaner, pracujący z szybkością do 41 stron na minutę, umożliwia łatwe wysyłanie skanów e-mailem, na podany adres URL lub na kartę SD. Dzięki nowym tonerom PxP uzyskano, według zapewnień dystrybutora, czyli Euroimpex SA, bardzo ostre i wysokiej jakości wydruki kolorowe. Zastosowanie pasa transferowego obrazu zapewnia doskonałą rejestrację kolorów i zmniejsza wrażliwość urządzeń na warunki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na wygląd produkowanych dokumentów.

Standardowy druk dwustronny nie obniża szybkości pracy urządzenia. Opcjonalny finiszer umożliwia nie tylko automatyczne sortowanie ale również dziurkowanie i zszywanie dokumentów. Dzięki swym niewielkim gabarytom urządzenia Nashuatec MPC2050 oraz MPC2550 mogą bez przeszkód zmieścić się nawet w niewielkich biurach w bezpośredniej bliskości biurka użytkownika. Akceptowane rozmiary nośników mieszczą się w zakresie od A3 do A6. Urządzenia obsługują papier o gramaturze od 52 do 256g/m2. Nie ma konieczności stosowania wyłącznie podajnika ręcznego dla papieru grubego, bowiem jest on również obsługiwany przez standardową kasetę na papier numer 1. Prócz folii i kopert urządzenia Nashuatec MPC2050 i MPC2550 obsługują takie nośniki jak papiery błyszczące i powlekane.

Korzystając z funkcji LAN Faks można wysłać dokumenty przy użyciu sterownika drukarki. Przychodzące wiadomości faksowe mogą być kierowane bez konieczności ich drukowania na wskazaną skrzynkę poczty elektronicznej lub do folderu. Urządzenia wyposażone są również w funkcję faksu przez Internet.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.