Kompaktowa kamera Full HD

Samsung prezentuje nową kieszonkową kamerę cyfrową, która oprócz nagrywania filmów Full HD, potrafi również wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 9 Megapikseli.

Koreański producent na swoim rodzimym rynku zapowiada wprowadzenie nowej kamery cyfrowej, która bez problemu zmieści się w dłoni, bowiem mierzy 12,5 x 3,8 cm. Urządzenie potrafi nie tylko nagrywać filmy w formacie H.264 i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dzięki czujnikowi CMOS 1/2.33, ale również wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 9 Megapikseli.

Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 5-krotny zoom optyczny, 2,7-calowy ekran dotykowy z autorskim interfejsem użytkownika Magic Touch UI, gniazdo kart microSDHC (do 32 GB), a także możliwość kręcenia filmów z prędkością 60, 300 i 600 klatek na sekundę.

Kamera Samsung HMX-R10 trafi na półki sklepowe w połowie maja, a kosztować będzie około 500 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1650 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.