Biała Leica M8

Leica M8 w bieli

Cyfrowy aparat dalmierzowy dla profesjonalistów, należący do legendarnej linii Leica M - aparatów produkowanych od lat 50. XX wieku - teraz dostępny będzie w białym kolorze.

Leica zaprezentowała nową, limitowaną edycję swojego flagowego cyfrowego aparatu dalmierzowego – M8. Oprócz tego, że body nowej wersji będzie całkowicie białe, nie wiemy nic więcej. Przypuszczamy jednak, że specyfikacja techniczna nie będzie się różniła od specyfikacji obecnego na rynku „zwykłego” M8. Zatem powinny znaleźć się tutaj: przetwornik CCD o rozdzielczości 10,3 Megapiksela, 2,5-calowy wyświetlacz LCD i celownik dalmierzowy, czułość do ISO 2500 czy gniazdo kart pamięci SD (do 4 GB).

Możliwości aparatu Leica M8, czy to analogowego, czy cyfrowego, nie trzeba zachwalać – każdy profesjonalista je zna. Reszta zazdrości. O wyglądzie aparatu, szczególnie nowej białej wersji, również nie będziemy wiele pisać – bo o gustach się nie dyskutuje.

Trzeba jednak wspomnieć, że zwykła (czarno-srebrna lub czarna) wersja Leiki M8 (body) jest aktualnie dostępna w Polsce w cenie 11 500 złotych. Biały odpowiednik ma być nieco droższy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.