Osoba, która pobrała miliardową aplikację, otrzymała kilka cennych prezentów od Apple'a

Miliard pobrań z App Store

Apple świętuje miliard pobranych aplikacji dla iPhone'a. Najpopularniejszym darmowym programem okazał się interfejs do Facebooka.

Z okazji pobrania miliardowej aplikacji dla iPhone’a ze sklepu App Store, co powinno nastąpić lada dzień, firma Apple opublikowała statystyki najchętniej pobieranych i kupowanych produktów. Jak się okazuje, wśród darmowych aplikacji największym powodzeniem cieszy się ta obsługująca Facebooka. Na drugim miejscu uplasował się Google Earth, a pierwszą trójkę zamyka Pandora Radio.

Wśród płatnych programów największą popularnością cieszą się gry wideo. Najpopularniejszą z nich okazał się Crash Bandicoot Nitro Kart 3D. Tuż za nim uplasowały się Koi Pond i Enigmo.

W momencie publikowania tego artykułu, licznik pobranych aplikacji wskazywał wartość oscylującą wokół 950 830 000. Osoba, która pobierze miliardowy program, otrzyma kupon o wartości 10 000 dolarów na zakupy w iTunes, iPoda touch, Time Kapsule i MacBooka Pro.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.