Cena karty wynosi 144 zł brutto

Miniaturowa, bezprzewodowa karta sieciowa firmy DIGITUS

DIGITUS oferuje prosty i w przystępnej cenie sposób podłączenia do sieci bezprzewodowej LAN za pomocą karty 150N USB Wireless LAN ze zintegrowaną anteną 3dBi.

Karta jest odpowiednia dla standardowego środowiska sieciowego  oraz obsługuje ustawienia poprzez WPS (WiFi Protected Setup). Bezpieczne połączenie jest inicjowane automatycznie z siecią poprzez przycisk znajdujący się na karcie.

Karta jest nieznacznie większa od zwykłej anteny bezprzewodowej LAN. Zintegrowana antena 3dBi ma dostarczu szybkie stałe połączenie radiowe, również w gorszych warunkach z zasięgiem. Karta A-DN-7044 spełnia standardy IEEE 802.11b oraz 802.11g, jak również jest kompatybilna z nowymi standardami  802.11n Draft 2.0, Draft 2.0 (do 150Mbps).

Adapter wspiera technologie kodowania 64/128-Bit WEB, WPA i WPA2 a także funkcje QoS-WMM,WMM-PS z multimedialnym testem szybkości łącza. Lampka diodowa wskazuje status połączenia oraz szybkość transferu. Urządzenie jest kompatybilne z USB 1.1 i USB 2.0.

Cena rekomendowana dla użytkownika detalicznego: 144 zł brutto. Gwarancja: 2 lata.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.