Multimedialny, 17-calowy notebook z procesorem Turion X2

MSI dodaje do oferty 17-calowy notebook oparty na komponentach firmy AMD - dwurdzeniowym procesorze Turion X2 oraz karcie Radeon HD 4670 z 512 MB pamięci GDDR3.

W ofercie tajwańskiego producenta pojawia się notebook o nazwie GX733, którego wyposażono w 17-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, procesor AMD Turion X2 Ultra, 2 GB pamięci RAM w standardzie (rozszerzalna do 4 GB), dysk twardy o pojemności do 500 GB oraz mobilną grafikę Radeon HD 4670 z 512 MB pamięci GDDR3.

W wyposażeniu znajdziemy również WiFi 802.11b/g/n, 2-megapikselową kamerę, nagrywarkę DVD lub opcjonalnie napęd Blu-Ray, port Gigabit Ethernet, cztery porty USB 2.0, w tym jedno kombinowane z eSATA, złącze HDMI, czytnik kart pamięci 4 w 1,  a także system dźwiękowy z czterema głośnikami i subwooferem.

MSI zaimplementowało również system ECO Engine, który pozwala użytkownikowi przełączać się pomiędzy pięcioma trybami pracy – od maksymalnego oszczędzania baterii, po maksymalną wydajność systemu. Do dyspozycji pozostaje także przycisk do natychmiastowego podkręcania procesora.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.