Myszy XpertClick firmy Trust w stylu Yin i Yang

Nowy model XpertClick Mini Mouse przykuwa wzrok błyszczącą powłoką i świeżym wyglądem. Dostępna jest w wersji zarówno bezprzewodowej, jak i tradycyjnej.

Wersja bezprzewodowa myszki XpertClick Mini Mouse dostępna jest w kolorze białym ze srebrnymi elementami, natomiast mysz „z przewodem” ma czarny akcent, który podkreśla jej kształt. Oba modele zaprojektowano w prostym, ale przede wszystkim wyważonym stylu.

Model XpertClick Wireless to mysz optyczna z mikroodbiornikiem, który po podłączeniu do komputera wystaje na pół centymetra. Mikroodbiornik można również schować w myszy. Jego zasięg wynosi 8 metrów. Wygodny kształt i powlekane gumą krawędzie mają zapewnić pewny uchwyt. Ostatnią, ale nie mniej ważną cechą myszy jest to, że ich wielkość i kształt przystosowane są do małych dłoni. Nie bez powodu noszą one przecież nazwę: „Mini Mouse”!

Obie myszy będą dostępne na rynku od połowy maja. Sugerowane ceny detaliczne, z VAT-em:

  • Trust XpertClick Mini Mouse – PLN 74,99
  • Trust XpertClick Wireless Mini Mouse – PLN 119,99
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.