WinFast GTX 275 to 240 procesorów strumieniowych, które do komunikacji z 896 MB pamięci GDDR3 wykorzystują 448-bitowy interfejs

Najwydajniejsza karta graficzna Leadteka

LEADTEK zaprezentował kartę WinFast GTX 275. Model ten, bazujący na układzie NVIDIA GeForce GTX 275, oferuje najwyższą wydajność ze wszystkich kart graficznych tej firmy.

WinFast GTX 275 to 240 procesorów strumieniowych, które do komunikacji z 896 MB pamięci GDDR3 wykorzystują 448-bitowy interfejs. Najnowszy produkt Leadteka zapewnia również pełne wsparcie dla technologii NVIDIA PhsyX i NVIDIA CUDA.

Pierwsza z nich pozwala na wykorzystanie potencjału GPU do obliczania efektów fizyki w grach komputerowych. Technologia NVIDIA CUDA, obsługiwana przez kartę graficzną WinFast GTX 275, pozwala na wykorzystanie GPU nie tylko do generowania grafiki 3D. Dzięki CUDA otrzymujemy możliwość znacznego przyśpieszenia np. dekodowania filmów, obróbki grafiki czy wykonywania zaawansowanych obliczeń i symulacji. W zastosowaniach takich wydajność procesora graficznego może być nawet do 7 razy wyższa w porównaniu do klasycznego CPU.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.