Niedroga kamera HD

Genius G-Shot HD520 to kamera cyfrowa, która potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości 720p, a także wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 11 Megapikseli.

Genius zapowiada nową kieszonkową kamerę cyfrową o nazwie G-Shot HD520, która jak sama nazwa wskazuje, potrafi nagrywać materiały wideo w rozdzielczości High Definition, a konkretniej 1280 x 720 pikseli, ale również wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 11 Megapikseli. Materiał zapisywany jest w formacie MPEG-4/H.264 na kartach pamięci SDHC (o pojemności do 8 GB), bowiem 32-megabajty wbudowanej pamięci zdecydowanie nie wystarczy na zapis choćby 10 sekund filmu.

W wyposażeniu znajdziemy ponadto 2,4-calowy, obracany wyświetlacz LCD, funkcję wykrywania twarzy, stabilizację obrazu, 5-krotny zoom cyfrowy oraz złącze HDMI.

Nowa kamera Geniusa kosztuje w USA niecałe 150 dolarów, czyli ponad 520 złotych. To drożej, niż konkurencyjne kamery HD firmy Toshiba.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.