Niedroga kamera HD

Genius G-Shot HD520 to kamera cyfrowa, która potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości 720p, a także wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 11 Megapikseli.

Genius zapowiada nową kieszonkową kamerę cyfrową o nazwie G-Shot HD520, która jak sama nazwa wskazuje, potrafi nagrywać materiały wideo w rozdzielczości High Definition, a konkretniej 1280 x 720 pikseli, ale również wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 11 Megapikseli. Materiał zapisywany jest w formacie MPEG-4/H.264 na kartach pamięci SDHC (o pojemności do 8 GB), bowiem 32-megabajty wbudowanej pamięci zdecydowanie nie wystarczy na zapis choćby 10 sekund filmu.

W wyposażeniu znajdziemy ponadto 2,4-calowy, obracany wyświetlacz LCD, funkcję wykrywania twarzy, stabilizację obrazu, 5-krotny zoom cyfrowy oraz złącze HDMI.

Nowa kamera Geniusa kosztuje w USA niecałe 150 dolarów, czyli ponad 520 złotych. To drożej, niż konkurencyjne kamery HD firmy Toshiba.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.