Palmofon będzie wyposażony w ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 320 x 480 pikseli

Palmofon I7500 z systemem Android na pokładzie

HTC nie jest już jedynym znanym procentem oferującym palmofony z Androidem. Samsung zaprezentował model I7500, który pracuje pod kontrolą systemu Google'a.

Pogłoski o androidowym palmofonie Samsunga krążyły już po Internecie od jakiegoś czasu. Dziś jednak koreański producent zaprezentował pierwsze informacje na temat swojego najnowszego dziecka. I7500 będzie obsługiwał cztery zakresy sieci GSM i trzy HSDPA (900/1 700/2 100 MHz). Palmofon o grubości 11,7 mm będzie wyposażony również w ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 320 x 480 pikseli.

Czy system operacyjny Google’a jest wart grzechu? Sprawdź, co o nim sądzi nasz Mobileblogger.

Dodatkowo wyposażenie I7500 to karta sieciowa WiFi, antena GPS oraz 5-megapikselowy aparat z lampą błyskową. O żywotność urządzenia zadba bateria o pojemności 1 500 mAh. Dane będziemy mogli przechowywać zarówno na 8-gigabajtowej pamięci wewnętrznej, lub na karcie pamięci MicroSD. Cieszy również obecność standardowego wyjścia słuchawkowego 3,5 mm jack.

Palmofon zadebiutuje na europejskim rynku w czerwcu.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.