Telefon NokiPhone mierzy 105 x 57 x 24 mm

Połączenie iPhone’a i Nokii N95

Co innego może się kryć pod nazwą NokiPhone, jak nie kombinacja telefonu Apple'a ze smartfonem fińskiego producenta - już na pierwszy rzut oka widać, że tym razem Chińczycy się postarali.

Na chiński rynek trafia kolejna zabawna kreacja – NokiPhone N3000i – zasadniczo będąca połączeniem telefonów iPhone oraz Nokia N95. Urządzenie jest bardziej podobne do produktu Apple’a, jednak posiada wysuwaną z obu stron klawiaturę – na dole alfanumeryczną, na górze dedykowaną do odtwarzacza muzycznego.

Ponadto NokiPhone 3000i to trójzakresowy, pracujący również w Polsce, telefon GSM (900/1800/1900), który wyposażono w 3,2-calowy ekran dotykowy, dwa sloty na karty SIM, 2-megapikselową kamerę, Bluetooth, dwa głośniczki, odtwarzacz multimedialny, a także gniazdo kart pamięci microSD.

W Chinach nowy telefon kosztuje równowartość 130 dolarów, czyli około 440 złotych. Jacyś chętni? Tutaj znajdziecie szczegóły.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.