Pomysł na Nokię E97 z wymiennym wyświetlaczem

W głowie Fabiena Nauroy'a zrodziła się koncepcja telefonu z klawiaturą QWERTY i podstawowym wyświetlaczem na zewnętrznej obudowie, którego sekretem jest "wyciągana" szybka.

Niestety Nokia E97 Envelop nie jest gotowym produktem, zatem nie zostanie zaprezentowana na trwających targach CTIA w Las Vegas. Jest to koncepcja Fabiena Nauroy’a, który zaprojektował telefon złożony z zewnętrznej obudowy, na której znajdziemy klawiaturę QWERTY i podstawowy wyświetlacz oraz sekretnego, „wyciąganej” szybki.

Owa szybka może wystawać, będąc ciągle podłączona do telefonu – do użytku wraz z klawiaturą – lub kompletnie usunięta – jako osobna przeglądarka zdjęć, filmów czy Internetu. Co więcej, posiada ona wbudowaną pamięć oraz podstawkę, dzięki czemu może służyć jako cyfrowa ramka.

Teraz wypada mieć tylko nadzieję, że fiński producent wprowadzi pomysł Nauroy’a w życie, bo telefon wygląda genialnie. Choć oczywiście to kwestia gustu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.